FAQ - nejčastější dotazy

Vážení zákazníci,

zde pro Vás vybíráme několik nejčastějších dotazů.

V případě, že máte jiný dotaz, na který zde nenalézáte odpověď, využijte náš kontaktní formulář, nebo využijte kontaktní spojení.

Na vaše dotazy odpovíme v co nejkratším čase.

Děkujeme, HerbalCare.

 

 

Co získám registrací do obchodu HerbalCare ?

 

Především získáte vlastní účet, vlastní sekci, kde po přihlášení naleznete všechny Vaše předchozí objednávky, můžete si zde nastavit neomezený počet doručovacích a fakturačních adres, věrnostní program a slevové poukazy, můžete si nechat zasílat novinky na Váš email a speciální nabídky našich partnerů, navíc naše stálé zákazníky často odměníme malým dárečkem.

 

Díky našemu "věrnostnímu programu" získáváte za Vaše nákupy v obchodě HerbalCare věrnostní body, které si převedete na slevové poukazy na Vaše další nákupy. Více informací o věrnostním programu a slevách naleznete zde.

 

 

Nejsem si jistá/ý z výběrem produktů, mohu se na vás obrátit ?

 

Samozřejmostí v našem internetovém obchodě HerbalCare je i "poradna", kde si můžete napsat o radu například s výběrem vhodného produktu, nebo v případě, že máte zdravotní potíže a nejste si jisti, zda je pro Vás vybraný produkt vhodný.

Samozřejmostí jsou i speciální přání, kdy potřebujete například dárkové balíčky pro Vaše blízké, či obchodní partnery. To vše Vám dokážeme zařídit a pomůžeme z výberem produktů.

Neváhejte nás proto kontaktovat na náš email: poradna@herbalcare.cz, nebo využijte kontaktní formulář.

 


Košík  

produkt (prázdný)

Přihlášení

Obchod HerbalCare.cz nabízí pouze produkty v BIO kvalitě, nesoucí certifikáty pro čistě přírodní, léčebné, pečující i pěstící produkty předních českých a francouzských výrobců.

Naším cílem je obohatit a zpříjemnit váš každodenní život a proto věříme, že Vás naše nabízené produkty zaujmou a splní Vaše očekávání.

S přáním příjemného nakupování, team internetového obchodu HerbalCare.cz


Uvedené ceny produktů a dopravy jsou konečné (nejsme plátci DPH).