Poradna Herbalcare

 

Vážení zákazníci,

intarnetový obchod HerbalCare pro Vás připravil "poradnu", kde si můžete formou kontaktního formuláře, nebo formou emailu napsat o radu či informaci k jakémukoliv produktu z naší nabídky.

 

Na Vaše dotazy Vám odpovídají kvalifikovaní pracovníci s dlouholetou praxí v oblasti fytoterapie a aromaterapie, s vědomím o léčivých účincích přírodních látek a přírodního aroma, jejich vlivu na zlepšení zdraví, fyzické i psychické kondice.

 

Pomohou Vám s výběrem vhodného produktu, nebo v případě, že máte zdravotní potíže a nejste si jisti, zda je pro Vás vybraný produkt vhodný.

 

Samozřejmostí jsou i speciální přání, kdy potřebujete například dárkové balíčky pro Vaše blízké, či obchodní partnery. To vše Vám dokážeme zařídit a pomůžeme z výberem vhodných produktů.

 

Neváhejte nás proto kontaktovat na náš email: poradna@herbalcare.cz, nebo využijte kontaktní formulář.


Košík  

produkt (prázdný)

Přihlášení

Obchod HerbalCare.cz nabízí pouze produkty v BIO kvalitě, nesoucí certifikáty pro čistě přírodní, léčebné, pečující i pěstící produkty předních českých a francouzských výrobců.

Naším cílem je obohatit a zpříjemnit váš každodenní život a proto věříme, že Vás naše nabízené produkty zaujmou a splní Vaše očekávání.

S přáním příjemného nakupování, team internetového obchodu HerbalCare.cz


Uvedené ceny produktů a dopravy jsou konečné (nejsme plátci DPH).