O nás

Vítejte v našem internetovém obchodě Herbal Care - BIO produkty pro Váš domov, tělo i mysl.

 

Co u nás naleznete?

V naší nabídce naleznete pouze produkty v BIO kvalitě, nesoucí certifikáty pro čistě přírodní, léčebné, pečující i pěstící produkty předních českých a francouzských výrobců.

 

Při výběru nabízených produktů čerpáme z naší dlouholeté praxe v oblasti fytoterapie a aromaterapie.


Nabízíme flexibilitu, poradenství a péči. Jsme si vědomi léčivých účinků přírodních látek a přírodního aroma, jejich vlivu na zlepšení zdraví, fyzické i psychické kondice.

 

Naším cílem je obohatit a zpříjemnit váš každodenní život a proto věříme, že Vás naše nabízené produkty zaujmou a splní Vaše očekávání.

 

Jaké výhody nabízíme?

Máme pro Vás připraveny výhody jako je například:

Doprava ZDARMA nad 1000,- Kč.

Věrnostní program pro registrované zákazníky.

Nákup bez nutnosti registrace s možností sledování stavu zásilek.

Možnost osobního odběru.

Poradna.

Produkty přímo od výrobců.

Dárek ke každé objednávce.

 

 

S přáním příjemného nakupování, team internetového obchodu Herbal Care.

 

 

 

Nabízíme produkty společností

V naší nabídce naleznete produkty předních českých a francouzkých výrobců.


LADROME

Francouzská společnost, specializující se na vývoj a výrobu bio rostlinných produktů z ekologického zemědělství. Společnost Ladrome je zaměřená na fytoterapii, aromaterapie a přírodní kosmetiku. Všechny výrobky jsou v bio kvalitě a splňují evropskou normu EKO a BIO certifikátů.

 

BIOFLORAL

Francouzská společnost, zabývající se výrobou kosmetických a fytoterapeutických výrobků v bio kvalitě. Produkty společnosti Biofloral jsou vyráběny tradičními alchymistickými postupy a tím získávají z rostlin maximum. Všechny produkty procházejí velice citlivým krystalizačním testem a splňují evropskou normu EKO a BIO certifikátů.

 

NOBILIS TILIA

Česká společnost zabývající se vývojem a výrobou kvalitní přírodní a léčebné kosmetiky a aromaterapeutických produktů.

 

TIERRA VERDE

Česká společnost zabývající se výrobou ekologických pracích a čistících výrobků vyráběných především z bio mýdlových ořechů.

 

SAVENNERIE ARTISANALE DE PROVANCE

Francouzská společnost zabývající se tradiční ruční výrobou mýdel.

 

 

Nabízené produkty, jejich CERTIFIKÁTY

Produkty z naší nabídky se pyšní certifikáty BIO kvality, přírodní a ekologické kosmetiky.

Zde je jejich popis.

 

Česká společnost KEZ (kontrola ekologického zemědělství) uděluje certifikaci pro kosmetiku vyráběnou z přírodních a ekologických surovin. Standardy pro přírodní kosmetiku a biokosmetiku vycházející z mezinárodní certifikace ECOCERT.

 

Značka CPK – certifikovaná přírodní kosmetika – jasně definuje suroviny, přírodní látky a z přírody pocházející zdroje, které kosmetika smí obsahovat.

 

Značka CPK BIO – výrobky obsahující suroviny z ekologického zemědělství, které musí splňovat standarty CPK ale musí obsahovat i biosuroviny.

 

ECOCERT – Francouzská certifikační organizace pro kontrolu ekologického zemědělství a přírodní kosmetiky. Výrobky označené tímto logem uvádí na obalu kolik procent surovin je přírodního a ekologického původu. Standard je 95% složek přírodního původu, z čehož 50% z ekologického zemědělství.

 

AB Agriculture Bilologique – Francouzská ochranná známka pro ekologické produkty.


Košík  

produkt (prázdný)

Přihlášení

Obchod HerbalCare.cz nabízí pouze produkty v BIO kvalitě, nesoucí certifikáty pro čistě přírodní, léčebné, pečující i pěstící produkty předních českých a francouzských výrobců.

Naším cílem je obohatit a zpříjemnit váš každodenní život a proto věříme, že Vás naše nabízené produkty zaujmou a splní Vaše očekávání.

S přáním příjemného nakupování, team internetového obchodu HerbalCare.cz


Uvedené ceny produktů a dopravy jsou konečné (nejsme plátci DPH).