Obchodní podmínky

Obchodní podmínky pro nákup zboží v internetovém obchodě Herbal Care. Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky a to přesněji občanským zákoníkem (č. 40/1964 Sb.) a zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.).


Provozovatel obchodu "Prodávající":

Provozovatel ve smlouvě vystupuje jako "Prodávající".

OBCHOD / DOMÉNA HERBALCARE.CZ JE NA PRODEJ - JEDNÁ SE O TESTOVACÍ OBCHOD, PROSÍME NENAKUPUJTE.

Zákazník - "Kupující":

Zákazník ve smlouvě vystupuje jako "Kupující".

 

Předmět smlouvy:

Předmětem kupní smlouvy je objednávka kosmetických přípravků a doplňků stravy, obalů, doplňkového zboží.

 

Objednání:

Kupní smlouva vzniká přijetím objednávky kupujícího prodávajícím. Objednávka může být předána přes eshop www.herbalcare.cz, telefonicky, nebo prostřednictvím elektronické pošty.

 

Dodání:

Doba dodání je po celé České republice do 2-4 pracovních dnů. Při nevyzvednutí zásilky si prodávající může nárokovat úhrady dopravy.

 

Doprava (poštovné):

Česká pošta - Balík na poštu, balík do ruky dobírku. Poštovné činí 119,- Kč.

Česká pošta / Slovenská pošta - Obchodní balík na dobírku na slovensko. Poštovné činí 149,- Kč a je účtováno vždy.

Platby:

Na dobírku.

 

Ceny a slevy:

Všechny ceny produktů a služeb uvádíme konečné (s DPH - nejsme plátci DPH).

Bonusový systém - věrnostní program (vzorky, dárky, doprava zdarma):

Máme pro Vás připravený věrnostní program - při každém nákup získáváte věrnostní body, které pak můžete přeměnit na slevu na další nákupy.

Jen pro zaregistrované zákazníky - tento věrnostní program mohou využívat pouze registrovaní zákazníci, neváhejte se tedy registrovat při prvním nákupu (registrace vyžaduje pouze údaje nezbytně nutné - email, adresa, telefon). Na bonusy nemá kupující právní nárok.

 

Reklamace:

Kupující je povinen zkontrolovat dodané zboží bez zbytečného odkladu. Případné vady dodávky týkající se množství, druhu objednaného zboží, správnosti vystavené faktury, tak i případné zjevné vady zboží je povinen neprodleně reklamovat u prodávajícího na uvedené kontakty.

V reklamaci musí kupující popsat, v čem vada spočívá nebo jak se projevuje a formuluje reklamační nárok. Lhůta pro posouzení vad zboží je 30 dnů od předání vadného produktu a podkladů o okolnostech závady.

 

Odstoupení od smlouvy:

Prodávající si vymezuje právo odstoupit od smlouvy, zrušit registraci v eshopu a zrušit tak možnost objednávání kupujícího bez udání důvodu.

 

Ochrana osobních údajů:

Prodejce se řídí zákonem 101/2000 Sb. Zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů.


Prodejce má právo se souhlasem zákazníka shromažďovat osobní údaje: jméno, adresu, telefon a email. Osobní údaje zákazníků prodejce nepředává žádné další osobě. Údaje, které prodejce o zákazníkovi uchovává a zpracovává, může zákazník kdykoliv změnit, a to po přihlášení do "uživatelské sekce".

Závěrečná ustanovení

Změny dodacích podmínek:

Odesláním objednávky souhlasíte s těmito obchodními a dodacími podmínkami, souhlasíte i s reklamačním řádem. Tyto obchodní podmínky jsou platné pro všechny kupní smlouvy uzavírané mezi prodejcem a zákazníkem. Prodejce si vyhrazuje právo obchodní podmínky měnit. Změněné podmínky vyvěsí na internetových stránkách eshopu www.herbalcare.cz nejméně 1 den před účinností nových obchodních podmínek.

 

Tisknout: obchodní podmínky


Košík  

produkt (prázdný)

Přihlášení

Obchod HerbalCare.cz nabízí pouze produkty v BIO kvalitě, nesoucí certifikáty pro čistě přírodní, léčebné, pečující i pěstící produkty předních českých a francouzských výrobců.

Naším cílem je obohatit a zpříjemnit váš každodenní život a proto věříme, že Vás naše nabízené produkty zaujmou a splní Vaše očekávání.

S přáním příjemného nakupování, team internetového obchodu HerbalCare.cz


Uvedené ceny produktů a dopravy jsou konečné (nejsme plátci DPH).